CENNÍK

Našim cieľom nie je mať najnižšie ceny na trhu, ale poskytovať najkvalitnejšie služby za primeranú cenu. Bezpečnosť detí, exkluzívna strava, kamerový systém, nadštandartná kvalita vybavenia, hračiek, aktivít, priestorov centra, maximálne ústretový prístup, bezproblémové prispôsobenie sa akejkoľvek požiadavke, rôznorodosť poskytovaných služieb a úplne bezstarostný kompletný servis kvalifikovaným a ochotným personálom sa zhmotňujú v značkovej HAPPY starostlivosti.

Na základe zmluvy s centrom Happy si môžete uplatniť príspevok na starostlivosť o dieťa až do výšky 280 EUR, ktorý Vám vypláca príslušný ÚPSVaR pokiaľ pracujete, alebo ste denným študentom. Happy Vám poskytne poradenstvo aj potrebnú agendu pre uplatnenie si tohto nároku.

Doplnkové HAPPY služby

Non-stop opatera v centre
PRACOVNE DNI
5 € každá začatá hodina mimo
paušálu
25 € noc*
DNI PRACOVNEHO VOĽNA
7 € 1 hodina
25 € celý deň (6 hodín a viac)*
25 € noc*
Strava
4,20 Eurá/deň Už sa nemusíte o nič starať…
Kamery
20 Eur/ mesiac online pripojenie na kamerový systém v HAPPY, môžete si skontrolovať ako sa majú vaše detičky počas dňa
Doprava
cena dohodou Už sa nemusíte o nič starať…
My po Vaše dieťa ráno prídeme, poobede ho dovezieme šťastné a vybláznené späť. Túto službu môžete využiť jednorázovo, a tiež paušálne.
Narodeninové oslavy extra
cena dohodou Chcete pre dieťa tú najkrajšiu oslavu úplne bez starostí ? Pripravíme mu poobedie, večer, deň, ale aj celý víkend presne podľa jeho predstáv. Zabezpečíme opateru, klauna, kúzelníka, zábavný program, kameramana, fotografa, ale aj stravu, zákusky, tortu, pripravíme veľmi obľúbenú oslavu v maskách… Alebo Vám len jednoducho požičiame naše priestory, kde si deti zaskáču z hradu, okúpu sa vo farebných guličkách, v lete sa vybláznia na špičkovom ihrisku plnom fantázie alebo si zaplávajú v bazéne.
Opatera počas choroby a v prípade potreby
cena dohodou Radi zabezpečíme opateru detí pracovníkmi centra, príp. zmluvnými opatrovateľkami, kedykoľvek to bude potrebné. Ak Vás neuvolnia z práce, vezmeme Vašu ratolesť k lekárovi na prehliadku, očkovanie, podáme lieky, skočíme do lekárne,…
Menu